Co dalej z Foodie Army?

Foodie Army

Co dalej z Foodie Army?

Wiele osób pyta nas co dalej z Foodie Army i dlaczego od ponad trzech lat nie pojawił się na naszym blogu wpis. Przez te kilkanaście miesięcy, kiedy Foodie Army jeszcze prężnie funkcjonowało udało nam się zebrać wokół nas całkiem pokaźną grupę osób spragnionych informacji o świetnych miejscach na kulinarnej mapie Poznania, którzy do teraz wyczekują naszych rekomendacji. To właśnie dla nich tworzymy ten wpis.

 

Zawsze staraliśmy się, aby nasze opisy były ciekawe, poprawne językowo, a najlepiej jeszcze gdyby występowały w towarzystwie dobrych zdjęć. Pisanie bloga wymaga jednak sporo czasu, którego w pewnym momencie zaczęło nam brakować. Przestaliśmy zabierać aparat na wyjścia na obiad, a kolejka miejsc do opisania rosła i rosła. Tak długo, że w pewnym momencie nas przerosła. Skupiliśmy się na dodawaniu zdjęć i krótkich opisów na Instagram, a następnie już niemal wyłącznie na Instastories.

 

Dalej czujemy się #FoodieArmy. Często jemy na mieście, chociaż coraz większą przyjemność sprawia nam gotowanie w domu. Uwielbiamy jedzenie i podróżowanie. Przez ostatnie dwa lata ogromnie rozwinęliśmy nasze kubki smakowe i zdolności kulinarne.  Odwiedziliśmy wiele pięknych miejsc m.in. Chiny, Japonię, Tajlandię, Stany, Kenię, Fuerteventurę, Mediolan, Rzym, Sztokholm, Budapeszt, Barcelonę, okolice jeziora Como i wiele innych.

DSCF1062zmn

 

Co dalej z blogiem?

Ostatni wpis opublikowaliśmy ponad 3 lata temu. Spora część miejsc, o których pisaliśmy już nie istnieje. Zmieniła się nie tylko gastronomiczna mapa Poznania, ale także nasze podejście do jedzenia i życia. Nie będą się już u nas pojawiać wpisy dotyczące jednego, konkretnego miejsca. W najbliższym czasie planujemy kilka postów z restauracjami, które proponujemy na dane okazje. Będą one bardziej w konwencji subiektywnych rankingów. W związku z naszymi podróżami chcemy też stworzyć kilka wpisów z przewodnikami, gdzie zjeść w innych miastach. Planujemy napisać parę słów o naszych ostatnich podróżach.

DSCF1960zmn

Jeśli jednak chciałbyś się dowiedzieć, gdzie naszym zdaniem najlepiej zjeść w Poznaniu już teraz – zajrzyj na nasz Instagram. Tam w wyróżnionych relacjach znajdziesz zakładkę „Top of the Top”, którą stale rozszerzamy. Znajdują się w niej wyłącznie miejsca, w których jadamy często i nigdy się na nich nie zawiedliśmy. Dodatkowo w zapisanych relacjach znajdziesz polecane przez nas knajpy z azjatyckim jedzeniem, przytulne kawiarnie, w których można zjeść pyszne desery i migawki z naszych ostatnich wyjazdów.

Mamy nadzieję, że blog w wersji 2.0 Wam się spodoba. Miłego czytania!

 

 

No Comments

Post A Comment