O nas

Asia i Kuba – zgrany duet. Ona, której największym problemem zdają się być kreski w chińskich znakach i ich położenie, a w chwilach wolnych od przeglądania Instagrama ponoć studiuje jeszcze dziennikarstwo. On, który przez większość dnia gapi się w ekran komputera, a potem udaje że coś nawet zaprojektował (#perksofbeingdesigner) albo rozprawia o jakiś dziwnych rzeczach jak o historii motoryzacji lub „dlaczego Mac jest lepszy od Windowsa, a Apple to taka fajna firma”.

Jak na nowoczesną parę przystało poznali się na Tinderze (yep, that happened!) i od tego czasu działają razem off i online.

O blogu

Pomysł na bloga powstał podczas jednej z kolacji. Z braku czasu stołujemy się na mieście i często dzielimy się naszymi smakowymi opiniami ze znajomymi, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, które będzie dostępne szerszemu gronu ciekawskich. Nie jesteśmy ekspertami branży gastronomicznej, recenzujemy z perspektywy klientów. Pisząc dla was staramy się być anonimowi. Nie zapowiadamy naszych wizyt, nie informujemy, że jesteśmy blogerami, płacimy za nasze dania i staramy się dyskretnie robić zdjęcia.

Liczą się dla nas
Smak0%
Obsługa0%
Wystrój i atmosfera0%
Ceny0%
My
10003902_836147219735037_1402918755_n
Asia Kaczmarek
moje_profilowe_2

Jakub Jerzy